Vyberte si pro přepravu nadměrných nákladů opravdového specialistu!

Naše renomovaná dopravní společnost patří k významným logistickým firmám na území České republiky. Specializujeme se především na mezinárodní přepravu velkoobjemových nákladů včetně nákladů nadrozměrnýcha také na expresní přepravu po celé Evropě. Kombinace speciálních dopravních technologií a unikátního know-how nám umožňuje řadu velkoobjemových nákladů přepravit bez nutnosti povolení pro nadměrný náklad, což našim klientům přináší značné finanční úspory. Nicméně pokud povaha převážených objektů přesto vyžaduje, aby byl náklad klasifikován jako „nadměrný“, i v takovém případě se postaráme o profesionální a bezpečnou dopravu na místo určení. Pro přepravu nadrozměrných nákladů jsme totiž vybaveni opravdu perfektně:

  • Moderní vozové nakládní auta 
  • Výška nákladu 
  • Objem nákladu 
  • Hmotnost nákladu až 24 tun
  • Šířka ložené plochy až do 3,50 m
  • Kapacita 

Objednejte nezávazně přepravu nadrozměrného nákladu a získejte cenovou nabídku ZDARMA!

Naše společnosti je silný partner!

Naše vozy jsou připraveny pro všechny rozměry!.Posádky našich vozů jsou zpravidla dvoučlenné, což zvyšuje jejich výkonnost a flexibilitu. Naše vozy také rozvezou zboží do různých skladů zákazníka či jeho obchodních partnerů, a to přesně v požadovaný čas. Řidiči vozů navíc u volně loženého zboží sami provedou nakládku a vykládku.

Ale i pro případ skutečně mimořádně rozměrných nákladů jsme dobře vybaveni. Šířku ložné plochy našich vozů dokážeme na každé straně rozšířit o 50 cm a připravit se tak například na převoz výstavních exponátů a vůbec všech objektů, s nimiž je třeba zacházet jako s nadměrným nákladem. Na přepravu ve velkém jsme totiž specialisté!