Efektivnost přepravy hraje mimořádně důležitou roli.

Automobilový průmysl je mimořádně kritický z pohledu času dodávky zboží na vykládku. Klienti z tohoto odvětví jsou mimořádně nároční, neboť povaha automobilového průmyslu je závislý od toho, aby všechny komponenty pro výrobu byly včas k dispozici.

Jelikož někteří naši zaměstnanci mají osobní zkušenost z práce ve výrobní firmě pro automobilový průmysl, víme přesně, co klient potřebuje:

  • Do 15 minut umíme klientovi poskytnout vhodný vůz 
  • Naši dispečeři jsou 24 hodin k dispozici na telefonu, tedy i v noci a během víkendů a svátků.
  • I během noci, či svátků, umíme  informovat o vozidle kde se nachazí a za jak dlouho bude na vykladce , protože je během transportu neustále monitorujeme.
  • V případě jakýchkoliv problémů my okamžitě hledáme náhradní řešení - ať už jde o nehodu, zhoršené počasí, zda zácpy na dálnicích, přes satelit navigujeme vozidlo po náhradní komunikaci a klient se o to nemusí starat.
  • Z dlouhodobého hlediska jsme levnějším řešením pro klienta, protože nemá zbytečné reklamace z výroby že není zboží na skladě  a neplatí prostoje.

Vždy máme jakýkoliv druh vozidla k dispozici, bez ohledu na to, zda se jedná o dodávku, aviu, nákladní auto nebo nadrozměrné.